بیت کوین آماده استقبال از 2022

 

بیت کوین آماده استقبال از 2022 با یک انفجار است، معامله گران به زودی آماده پرش هستند!

اولین بار در Coinpedia – Fintech & Cryptocurreny News Media| ظاهر شد راهنمای رمزگذاری 2021 نمی تواند پایانی صعودی برای غالب ترین بیت کوین کریپتو داشته باشد. در حالی که بسیاری احساس می‌کردند قیمت بیت کوین به 100 هزار دلار خواهد رسید، اما به نظر می‌رسد که قیمت ممکن است حتی به 50 هزار دلار هم نرسد تا به تجارت سالانه پایان دهد.

دارایی بالای 51 هزار دلار بود، اما همچنان یک رشد بسیار کوتاه مدت باقی ماند زیرا خرس ها به سرعت به زیر 48000 دلار رسیدند.

با این حال، دارایی با حفظ سطوح حمایتی پایین، امیدها برای یک روند صعودی قابل توجه را زنده نگه می دارد. قیمت بیت کوین در طول ماه دسامبر روندی خاموش را حفظ کرد و از این رو کل فضای کریپتو انتظار دارد که دارایی مانند هر بار شروعی پرشور داشته باشد.

دارایی در هر هفته اول سال جدید بازده مناسبی داشته است. 18 درصد در هفته اول 2018، 7 درصد در سال 2019، 13 درصد در سال 2020 و 36 درصد در سال 2021. بنابراین حرکت مشابهی می تواند در هفت روز آینده از قبل برنامه ریزی شود. با این حال، قیمت بیت کوین ممکن است تا 52000 دلار در هفته آینده افزایش یابد، با این حال ترس از سقوط قابل توجه همچنان این رالی را آزار می دهد.

یکی از تحلیلگران محبوب معتقد است که دارایی ممکن است پس از رسیدن به سطح بالای 52000 دلار به 47 هزار دلار کاهش یابد.

نمودار ارسال شده توسط تحلیلگر نشان می دهد که دارایی معمولاً هر از چند گاهی الگو را تکرار می کند. قیمت در حال حاضر در یک کانال نزولی در حال حرکت است که با گام بعدی به سمت بالا حرکت می کند.

کلام آخر

مانند چند بار قبلی که بیت کوین روند مشابهی را دنبال کرد، سهموی شد و به اوج رسید. بنابراین سقوط فعلی نیز ممکن است تاثیر مشابهی در روزهای آینده داشته باشد.

  1. خانه
  2. مقالات
  3. بیت کوین آماده استقبال از 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست