بنیانگذار پروتکل Cardano Grows، نقشه راه 2022 را به اشتراک می گذارد

 

بنیانگذار پروتکل Cardano Grows، نقشه راه 2022 را به اشتراک می گذارد

در شب کریسمس، بنیانگذار پروتکل بلاک چین کاردانو، چارلز هاسکینسون، در مورد بخش کریپتو و برنامه های آینده پروتکل صحبت کرد.

پس از اجرای قراردادهای هوشمند در Cardano، در ماه سپتامبر، بیش از 100 dapp در حال توسعه فعال بوده است.

دو میلیون دارایی صادر شده است. به گفته هاسکینسون، ساختار رسمی پروژه منبع باز در سال 2022 معرفی خواهد شد. این ساختار ورودی موسسات را تقویت خواهد کرد.

از جمله اهداف دور زدن کامل سیستم بانکی در آفریقا، برای دسترسی مردم به فعالیت های مالی است. مرتبط: مبدل Ehereum Cardano در Testnet راه اندازی شد هاسکینسون تاکید کرد که کاردانو یک استراتژی رشد ثابت و گام به گام را اتخاذ کرده است.

او گفت که هدفش در نیمه دوم سال 2022 برای یافتن چگونگی کنار هم قرار دادن قطعات و اجازه دادن به ساختار مالی خرد نهایی در کاردانو است. در اوایل این ماه، تیم کاردانو شبکه آزمایشی همتا به همتا را راه اندازی کرد. از جمله پیشرفت هایی که اکوسیستم روی آن کار کرده است، بهینه سازی عملکرد است.

داده‌های مربوط به رشد زنجیره‌ای کاردانو نشان می‌دهد که تعداد کل تراکنش‌ها بیش از 23 میلیون و تعداد کیف پول‌ها بیش از 2.5 میلیون افزایش یافته است.

از جمله پروژه های ساخته شده در Cardano می توان به صرافی غیرمتمرکز SundaeSwap و پلتفرم فین تک دیجیتال با استیبل کوین Djed، COTI اشاره کرد.

  1. خانه
  2. مقالات
  3. بنیانگذار پروتکل Cardano Grows، نقشه راه 2022 را به اشتراک می گذارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست